<iframe src="//www.googletagmanager.com/ns.html?id=GTM-K46JBC&l=dataLayer" height="0" width="0" style="display:none;visibility:hidden"></iframe>

KARIERA

UX Researcher

W Autentice od ponad 10 lat projektujemy webowe i mobilne aplikacje. Pracujemy zarówno z dużymi markami jak i startupami z Polski i zagranicy.

Z nieustającą pasją dążymy do zwiększania kompetencji i jakości tworzonych projektów. Cenimy sobie unikatową atmosferę współpracy, wzajemnego wsparcia. Zwyczajnie lubimy ze sobą pracować, dbając jednocześnie o równowagę między karierą a życiem prywatnym.

Obecnie szukamy UX Researchera. Oferujemy dobre wynagrodzenie i 20 dni płatnego urlopu. Jeśli Twoim konikiem jest badanie zachowań i potrzeb użytkowników oraz klientów, aplikuj!

Twoje obowiązki:

  • · planowanie i pr zeprowadzanie badań ilościowych i jakościowych na każdym etapie życia produktu,
  • · sprawdzanie hipotez za pomocą testów A/B,
  • · identyfikowanie nowych możliwości poprawniania doświadczeń użytkowników w dostarczanych rozwiązaniach,
  • · prowadzenie warsztatów z klientami i użytkownikami,
  • · współpraca z 8-osobowym zespołem UX/UI,
  • · zbudowanie fundamentu działu badań w naszej firmie,
  • · 10% czasu pracy poświęcamy na tzw. koncepty, czyli realizację własnych pomysłów np. Visa Connect.

Nasze wymagania:

  • · świetne portfolio zrealizowanych projektów,
  • · doświadczenie w pracy zdalnej,
  • · wysokie umiejętności niezbędne do pracy zespołowej,
  • · wysokie umiejętności komunikacyjne, które pozwolą przekonać klienta do Twoich propozycji,
  • · ciekawość, szeroka perspektywa, nieustępliwość, czyli wszystko to, co nie pozwala spocząć na laurach, ale ciągle iść dalej,
  • · znajomość narzędzi: Google Analytics, Hotjar, Google Optimize lub pokrewnych,
  • · wiedza ogólna z zakresu Usability, User Experience oraz User Centered Design.

Oferujemy:

  • · do 10000 zł netto (B2B) wynagrodzenia w zależności od umiejętności kandydata,
  • · możliwość 100% pracy zdalnej,
  • · 20 płatnych dni wolnych w roku,
  • · sprzęt do pracy (o ile nie wolisz pracować na swoim).

  • Aha, zerknij na nasze profile:
  • Behance: https://www.behance.net/autentikapl
  • Dribbble: https://dribbble.com/autentika
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV oraz portfolio z zaznaczeniem nazwy stanowiska na adres e-mail: praca@autentika.pl

Do aplikacji prosimy również dołączyć oświadczenie:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Zgoda obejmuje także przetwarzanie danych w przyszłości dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacji podejmowanych przez Autentikę w przyszłości.”