DLACZEGO AUTENTIKA?

Drzwi Autentiki są zawsze otwarte dla wartościowych osób z pasją.

Nie zostajemy w tyle

Cieszymy się, mając okazję do testowania i używania najnowszych technologii internetowych. Nasz ekosystem pracy to: Sketch, Teamwork, Axure, Invision, Hotjar, Symfony 4, Vue, React, Git.

Ciekawe projekty

Przede wszystkim mamy cholerne szczęście pracować dla świetnych, znanych marek. Duży ruch, obszerne bazy danych, rozwój funkcjonalności, wysokie wymogi bezpieczeństwa, skomplikowane interfejsy to nasze codzienne wyzwania.

Doświadczony zespół

Prawdę mówiąc, wolimy seniorów od juniorów. I nie chodzi o wiek, ale o kompetencje. Kierownicy naszych projektów to zawsze byli programiści, co pozwala im biegle poruszać się w dowolnym projekcie. Nie mieszamy front-endu z back-endem.

Praca zdalna

Znakomita większość naszego zespołu (cała produkcja) pracuje zdalnie. Przeszło 10 lat doświadczeń pozwoliło nam opracować metody gwarantujące efektywność tego modelu. Choć pracujemy 8h dziennie, nie ma problemu z indywidualnym czasem pracy czy przerwą na załatwienie swoich spraw “na mieście”.

Higiena i kultura pracy

W czasie pracy dajemy z siebie 110%, ale po fajrancie wyrzucamy obowiązki zawodowe z głowy. Dbamy o higienę i kulturę pracy. W ostatnim roku przypadło w Autentice średnio jedynie 11,5 nadgodzin na osobę (tak, godzina miesięcznie). Niezależnie od formy współpracy, każdy ma płatne dni wolne do wykorzystania.

Koleżeńska atmosfera

Zwyczajnie się lubimy. Cieszymy się na spotkanie (choć wirtualne) w pracy, możliwość wymiany myśli, żartów, wzajemnej nauki. Nie uznajemy pychy, braku kultury, cenimy szczerość i zaufanie. Dobierając kolejne osoby do zespołu, zwracamy baczną uwagę na cechy osobowości. To dla nas ważne.

Nie znalazłeś interesującej oferty?

Nawet jeśli obecnie nie prowadzimy aktywnych poszukiwań na interesujące Ciebie stanowisko, zawsze z przyjemnością zapoznamy się z Twoim pomysłem na dołączenie do naszej załogi.
Konwenanse sugerują poprosić o CV, lecz jasno i od początku dajemy do zrozumienia - liczy się to co potrafisz. Jeśli dodatkowo lubisz to co robisz, już niecierpliwie czekamy na kontakt od Ciebie.
Przekonaj nas
Michał Samojlik, dyrektor zarządzający

Michał Samojlik

dyrektor zarządzający

Zapraszam do kontaktu:

+48 784 650 353
Pobierz brief