Psst, there is a new version of our website and we're sure you'll love it!

See the new website

Innowacje

W roku 2005, gdy zaczynaliśmy pierwsze próby z innowacjami w internecie, nikt nie znał słowa startup. Dopiero po latach okazało się, że byliśmy, jeśli nie pierwszym, to jednym z pierwszych zespołów tworzących startupy w Polsce.

Rozpoczęlismy od GoldenLine w czasach, gdy lokalny internet w najlepsze drzemał nieświadomy nadchodzącego przełomu. Do dziś z niekłamaną satysfakcją spoglądamy na dynamiczny rozwój serwisu, przy którym pierwsze cegły kładliśmy własnymi rękoma.
iThink, kolejna nasza produkcja, stała się sztandarowym przedstawicielem dziennikarstwa obywatelskiego w Polsce. Tysiące zaangażowanych autorów i olbrzymia baza publikacji to niepodważalne dowody sukcesu i powody do dumy.
Głośno zrobiło się o Goverze, gdy oświadczyliśmy, że od tej chwili każdy zobaczy co dzieje się tak naprawdę w polskim Sejmie. Chcieliśmy mieć wkład w ideę społeczeństwa obywatelskiego i mamy. Posłowie kontaktowali się z naszą redakcją i usprawiedliwiali z nieobecności…
Navigeo pozwoliło nam zrealizować zupełnie inne pasje. Jako wirtualni podróżnicy odbywaliśmy wyprawy do najdalszych zakątków świata. I to bez zdejmowania kapci…
Społeczności skupionej na platformie Blogbox pomagaliśmy w codziennym przeglądaniu tysięcy polskich blogów. Oczywiście sami też czytaliśmy, a jakże.
Po pracy czas na relaks, przyjaciół i… śpiew! Mania karaoke opanowała polski internet za sprawą naszego serwisu Jak Elvis. Od momentu premiery, nie wyobrażaliśmy sobie udanej imprezy bez Elvisa. Podobnie jak tysiące aktywnych gwiazd śpiewających za pośrednictwem tej strony.
Dzięki licencji na Miss Polski mieliśmy niekłamaną przyjemność stworzenia platformy, na której rozegrała się jedna z edycji najpopularniejszego konkursu miss nad Wisłą. Bez przesady można stwierdzić, że była to najpiękniejsza baza danych w tym kraju.
W porówynywarce nowych samochodów SzukajAuto.pl udostępniliśmy katalog wszystkich oferowanych modeli aut. Nie ważne czy szukasz taniego w eksploatacji malucha, czy luksusowej limuzyny - zawsze znajdziesz coś dla siebie.
Modę na kupony rabatowe wykorzystaliśmy tworząc Hotprice. Dzięki platformie niemal każde zakupy możemy uczynić mniej stresującymi dla naszego portfela. I to nie czekając na wyprzedaż.
Większość ze stworzonych projektów została sprzedana do znanych marek: Wirtualna Polska, Gruper, Onet, Wprost, CR Media, Invest Concept.

Co możemy zrobić dla Ciebie?

Przeanalizujemy Twój pomysł i zaproponujemy kierunki rozwoju, pamiętając o Twoich celach biznesowych i potrzebach użytkowników.

Napisz do nas
Sławomir Wójcik, Business Developer

Sławomir Wójcik

Business Developer

Zapraszam do kontaktu:

+48 603 440 039
Pobierz brief