O AUTENTICE

Internet lubi autentyczność. Szczere marki, prawdziwe historie.
Usiądź wygodnie i posłuchaj o Autentice.

Od 2005 roku budujemy zespół zdolny podjąć się stworzenia ambitnych projektów webowych i mobilnych.

Cieszymy się, gdy mówią o nas, że jako nieliczni w Polsce łączymy zaawansowanie technologiczne z wielką dbałością o kreację i UX. My po prostu wierzymy, że tylko taki miks jest w stanie wpłynąć na współczesnego użytkownika i jego zachowania.

Zanim złożymy ofertę musimy mieć pewność: wniesiemy znaczą wartość do projektu i zrealizujemy stawiane przed nami cele. Wtedy zaproponujemy Ci rozwiązania, które zwyczajnie działają.

Znaczną wagę przykładamy do komunikacji z Klientami. Słuchamy, pytamy i jesteśmy do dyspozycji w razie potrzeby.

WARTOŚCI I STANDARDY

Od pierwszego 
zrealizowanego projektu 
opieramy nasze działania 
na jasnych i prostych 
zasadach

Uczciwość

Cenimy sobie spokojny sen i choć zabrzmi to trywialnie, czystość sumienia. To, co mówimy jest zawsze prawdą. Nie musisz nam jednak wierzyć na słowo. Łatwo to przecież zweryfikować.

Lojalność

Nie realizujemy zleceń wchodzących w konflikt z naszymi aktualnymi Klientami. Technologie i rozwiązania zastosowane w Twoim projekcie nigdy nie trafiają do konkurencji.

Przejrzystość

Nie komplikujemy prostych rzeczy. To, co musi być jasne - umowa, rozliczenia, szczegóły realizacji - będzie zawsze przedstawione w przejrzystej postaci.

Poufność

W projekcie uczestniczą tylko dwie strony - Autentika i Klient. Nie ma odstępstw od tej zasady.

WARTO WIEDZIEĆ

Posiadamy też dodatkowe atuty

Pracujemy zdalnie

Spotykamy się naszymi klientami w całej Polsce, na co dzień pracując zdalnie. Przez ponad 10 lat doprowadziliśmy ten model niemal do perfekcji.

All-in-house

Wszystkie niezbędne kompetencje do budowy projektów mamy w środku. Nad projektami pracują ludzie na stałe związani z Autentiką.

do 12 osób

Nasz zespół przeważnie liczy 11-12 osób. Sprawdziliśmy i to jest optymalny skład do realizacji potrzeb naszych klientów.

MamStartup i NowyMarketing

Wymyśliliśmy, stworzyliśmy i prowadzimy magazyny o tematyce startupów i marketingu. Czyta nas ponad 180 tys. osób miesięcznie.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Nasze projekty zostały wyróżnione w wielu konkursach

2015 / 2013 / 2010

Złota Strona Emitenta VIII

Najlepsze Strona relacji inwestorskich

Global City Holdings

2010

European Excellence Award

Najlepszy projekt w kategorii “Intranet”

2010

Internale 2010

Najlepszy projekt komunikacji wewnętrzenej

Widzisz dla nas miejsce w swoim projekcie?

Z wielką przyjemnością odpowiemy na Twój e-mail czy telefon. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

[unex_ce_button id="content_1bi2szkd2,column_content_sop5egu7e" button_text_color="#ffffff" button_font="semibold" button_font_size="14px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="1px" button_bg_color="#008a07" button_padding="15px 30px 13px 30px" button_border_width="1px" button_border_color="#008a07" button_border_radius="4px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="1px" button_bg_hover_color="#026e07" button_border_hover_color="#026e07" button_link="/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="" in_column="1"]OK, POROZMAWIAJMY[/ce_button]

NASI KLIENCI TO POWÓD DO DUMY

Zaufało nam kilkudziesięciu klientów.
Od korporacji, poprzez mniejsze firmy, aż po prywatnych inwestorów.

“Autentika potwierdziła dobre opinie jakie słyszałam o nich przed nawiązaniem współpracy. Konkretnie, solidnie i szczerze. Polecam wszystkim, którzy nie chcą się zawieść“

Magdalena Brzezińska, Grupa Żywiec

“Podziękowania i szacunek za realizację projektu w naprawdę karkołomnym terminie. Od pierwszego dnia czuło się zaangażowanie
i gotowość do wzięcia na siebie odpowiedzialności za jakość.”

Juliusz Kornaszewski, Intel